28 marca 2012

Wielkanocna

Karteczka Wielkanocna z zajączkiem - cała w zieleni..Oraz dla mnie dobra wiadomość - dziś odbiorę nowa część od tokarza  do maszynki.Oby było wszystko pasowało..Pozdrawiam i dziękuję za odwiedziny.

26 marca 2012

Wielkanocne karteczki..

Oprócz  zepsutej maszynki - to i ja się lekko popsułam..Skoczyło mi ciśnienie 160\95-  -popękały mi aż  żyłki w oczach - wyglądam  dość przyjemnie..Po lekach jakie dostałam ciśnienie spadło na 99/50- tego też nie mogłam przeżyć normalnie -prawie spałam.Ale od dziś mam  130/65 lub 70 -i czuję się dobrze ..Dziś zrobiłam karteczki - Wielkanocne..Ta na wesoło z Panią Baranica coś się opiera i nie chce się odwrócić w kompie ..przepraszam .Dziękuję Wam ,że tu zaglądacie ..Monika

24 marca 2012

załamana...

Pomocy - czy maszynka  zielona cuttlebug - jeżeli nie kręci to jest zepsuta na AMEN ?? jestem z lekka załamana - odcinałam motylka i pstryknęło dość głośno  i koniec zero kręcenia..jeszcze nie rozkręciłam maszynki -wolę zapytać czy komuś się to zdarzyło - i gdzie naprawić..POMOCY .Monika.I już wiemy co się zepsuło...może tokarz dopomoże ..

05 marca 2012

02 marca 2012

Z motylkiem

 Karteczka dla Babci na imieniny,,Wykrojniki mam dzięki wspaniałej -Natce,,jeszcze raz dziękuję bardzo za wymiankę.Pozdrawiam Wszystkie osoby tu zaglądające..